niedziela, 4 stycznia 2015

Poświątecznie.

Dzień dobry Wszystkim! Czas świąt minął, nowy rok już trwa...ale i tak WSZYSTKIM ODWIEDZAJĄCYM składam życzenia na  rok 2015. Niechaj się spełniają marzenia, wyśnione, utkane ze snów, każdy dzień uśmiechem witajcie, a pomysłów na wasze nowe wspaniałości niechaj ogrom będzie !!!

W czasie przedświątecznego szperania ( niby sprzątania) po szafkach znalazłam to maluśkie, malusieńkie niebieskie... jedno z pierwszych moich zwierzaczków- słoniąteczko.
Nie mogłam się oprzeć pokusie zamieszczenia jej zdjęcia tutaj bo czyż te oczęta mogą kłamać?
Ponoć słonie z podniesioną trąbą przynoszą szczęście, gdzież tam!
Wziął ktoś pod uwagę malusie panienki jak moja Amelka, które są ogromnie wstydliwe? No właśnie nie....więc osobiście twierdzę, że słoniątka wsydzioszki też szczęście przynoszą.

Ot co.

4 komentarze:

 1. Jako regularny zaglądacz dziękuję za życzenia. I Tobie również życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku. Duuużo weny i wytrwałości. Słoninka czy słoniczka jest urocza. Rzeczywiście tym oczom trudno się oprzeć. Do tego jeszcze sukieneczka i kokardka - no miodzio po prostu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku. Słoniątko przeurocze a oczy... istne niewiniątko. Dziękuję za odwiedziny na moim blogu, za cieplutki komentarz i zapraszam częściej w odwiedzinki, ja TU także zagoszczę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Słodziutka ta słoniowa dziewczynka:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Słoniczka super:) taka zawstydzona, urocza.

  OdpowiedzUsuń